Pinterest Automatic Pin Wordpress Plugin

pindestek

Administrator
Yönetici
#1
Sınırsız sayıda resmi sabitleyin: Pinterest Automatic, yazılardaki doğrudan tüm resimlere doğrudan Pinterest hesabınıza sabitleyebilir.

Toplu Pin : Gönderiler toplu olarak sabitlemek için sıraya alınabilir. İstediğiniz gönderileri seçin; eklenti ayarlanan programa göre onları birer birer sabitleyecektir. Gönderi başına sabitlenecek görüntülerin sayısı birden herkese ayarlanabilir.

Otomatik Görüntüler algılama : Pinterest Otomatik, gönderinizdeki görüntüleri otomatik olarak algılar ve ardından hangi görüntülerin sabitlenmesi gerektiğine karar verebileceğiniz yerleri listeler.

Otomatik pano tespiti : Pinterest Otomatik, Pinterest hesabınızdaki panoları otomatik olarak algılar, böylece hangi panoya görüntüleri sabitlemek istediğinizi seçebilirsiniz.


Kuyruk Sistemi : Eklenti, kuyruğa sabitlemek için uygun olan görüntüleri sıraya sokar ve bunları rasgele aralıklarla ayırarak sabitler. Bu da sınırsız sayıda resmin sorunsuz şekilde sabitlenmesini sağlar.

Pinlerinizi otomatik olarak linkinize bağlayın: Tüm pinler direk olarak direk linkinize bağlanır, böylece herhangi bir Pinterest kullanıcısı pin üzerine tıkladığında, onu sitenizdeki postanıza yönlendirir. Pin bağlantısı hala sabit bir set linki veya özel bir alandan bir link olabilir. Görüntü, bilgisayardan yüklenen görüntüler gibi bir geri bağlantı olmadan da yüklenebilir.

codecanyon.net
 
Üst